ČT chystá několik novinek. Jakých?

Ani veřejnoprávní televize nezaostávají za těmi komerčními. A to co se týká programové nabídky, která bude spojena hlavně s tím, že se na obrazovkách objeví zajímavé novinky. A bude jich poměrně dost. Pokud vás zajímá, co na svých kanálech Česká televize uvede, podívejte se na to společně s námi. Začít musíme celkem unikátně, a to titulem s názvem Dabing Street. Jedná se totiž o divadelní hru, která byla v minulosti napsána pro Dejvické divadlo, ale nyní bude mít premiéru na televizních obrazovkách. Co jistě nadchne, to je herecké obsazení, jelikož v hlavních rolích bude třeba Hynek Čermák a Václav Neužil.

Nechybí ani detektivky

Ty jsou na obrazovkách velmi oblíbené a tak je jasné, že je nezapomíná pravidelně uvádět ani Česká televize. Konkrétně nebudou chybět Detektivové od Nejsvětější Trojice, kdy se diváci mohou těšit hned na dvě závěrečné minisérie, které ponesou názvy Živé terče a také Vodník. Zajímavého tématu se dotkne také osmidílný seriál Lynč, který bude mapovat mladého dokumentaristu, který bude postupně rozkrývat násilnou smrt svého kamaráda z dětství. I to slibuje velmi dobrou podívanou. V rámci tohoto žánru bychom neměli zapomenout ani na triptych detektivek s kapitánem Vašátkem a malířem Horácem.

Česká televize nekončí

Pokud vám připadá, že zajímavých novinek je více než dost, musíme říci, že stále ještě nekončíme. K dispozici bude i několik dalších zajímavých pořadů. Jedním z nich bude určitě i připravovaný snímek s názvem Defenestrace, který diváky přenese do roku 1618. Zajímavou podívanou ale zcela jistě přinese i projekt, se kterým přichází Tereza Kopáčová. Ta zaujala v minulosti dvěma řadami zajímavé podívané s názvem Nevinné lži. A jak televize potvrdila, chystá se další novinka. U ní je však znám jenom pracovní název, který zní: Jak nepřijít o život. Dá se však očekávat, že když téma nebude stejné, bude rozhodně velmi podobné.

Aktuálně v tv světě
Detektivky jasně vedou a jasně táhnou. To Česká televize ví a tak se tímto tématem zabývá stále více. co aktuálně ..
23.11.2017
Vánoční svátky jsou obvykle spojeny s pohádkami. Pokud pomineme koncept, který má Prima Cool, tak se toho většina ..
21.11.2017
Pokud by měl být sestavený žebříček tuzemských komerčních televizí, je celkem jasné, kdo bude na jeho vrcholu. Půjde ..
16.11.2017
Méně než dva měsíce zbývají do Vánoc. Je tedy jasné, že tuzemské televize budou pomalu ale jistě začínat ..
14.11.2017
HD vysílání se už pomalu ale jistě stává standardem. Pokud jde o běžný volně šiřitelný příjem, tak zde musíme ..
09.11.2017
První řada byla velmi úspěšná, a proto se Česká televize rozhodla, že natočí i řadu druhou. A i o té je možné ..
08.11.2017
I když TV Nova v poslední době přišla s celou řadou kriminálek, je třeba jasně říci, že je zde jeden vítěz, se ..
05.11.2017
Volby jsou definitivně za námi, což znamená jediná. Můžeme řešit výsledky, ale jelikož jste na webu, který se věnuje ..
31.10.2017
Kdo miluje rockovou hudbu, nemusí ji nutně poslouchat jenom po internetu, stejně jako nemusí jenom ladit rádio. Stejně jako ..
26.10.2017
Pokud se podíváme do historie tohoto konkrétního kanálu, tak musíme jasně a objektivně říci, že se jedná o druhý ..
24.10.2017