Dovolená ve starých časech se vrátí

Ačkoliv Česká televize nevysílá tolik reality show, nutno říci, že jedna se do paměti televizním divákům skutečně vryla. O jakou se jedná? Její název byl Dovolená ve starých časech. Jak už napovídá název, jednalo se o historickou reality show, která byla spojena s povinností trávit čas v domě a se stejnými možnostmi, jako tomu bylo v minulosti. Daný pořad byl celkem úspěšný. I když se delší dobu nic nedělo, aktuálně to vypadá, že by se mohla natočit další série.

Je vyhlášen casting

I když Česká televize oficiálně nic neohlásila, nutno říci, že vypsala casting, a to právě na účast v show Dovolená ve starých časech. Jenom těžko by se jednalo o něco jiného, než o stejný koncept. A tak se dá očekávat, že pokud v rámci castingu dojde k nalezení ideální rodiny, dojde jistě i k brzkému natáčení. Jelikož první série se natáčela v období jara – léta, je v podstatě nejvyšší čas na to, aby se natáčení začalo. Důvodem, proč se lidé mohou přihlásit, není pochopitelně nic jiného, než možnost získat opravdu velmi zajímavou finanční odměnu. Tu dostala i rodina, která se v roce 2015 první série zúčastnila a která tak byla na televizních obrazovkách hojně sledována.

Konkrétní doba není jasná

Jelikož Česká televize o reality show Dovolená ve starých časech stále mlčí, dá se jenom odhadovat, v jakém konkrétním období se bude děj odehrávat. Když se podíváme na první sérii, tak musíme říci, že zde bylo obdobím doba od založení protektorátu, a to až do osvobození. Tom odpovídal také název – Dovolená v protektorátu. Jak se rodina, i televizní diváci přesvědčili, byla to poměrně těžká doba. Zda se bude stejný koncept opakovat, nebo bude zvoleno období jiné, zatím není jasné. Pokud se podíváme na zahraniční koncepty, musíme říci, že jednotlivé série nejsou laděny do stejných dob, ale dochází k tomu, že se různá období mění. A to i v souvislosti s událostmi konkrétní země, ve které se bude pořad vysílat.

Aktuálně v tv světě
Detektivky jasně vedou a jasně táhnou. To Česká televize ví a tak se tímto tématem zabývá stále více. co aktuálně ..
23.11.2017
Vánoční svátky jsou obvykle spojeny s pohádkami. Pokud pomineme koncept, který má Prima Cool, tak se toho většina ..
21.11.2017
Pokud by měl být sestavený žebříček tuzemských komerčních televizí, je celkem jasné, kdo bude na jeho vrcholu. Půjde ..
16.11.2017
Méně než dva měsíce zbývají do Vánoc. Je tedy jasné, že tuzemské televize budou pomalu ale jistě začínat ..
14.11.2017
HD vysílání se už pomalu ale jistě stává standardem. Pokud jde o běžný volně šiřitelný příjem, tak zde musíme ..
09.11.2017
První řada byla velmi úspěšná, a proto se Česká televize rozhodla, že natočí i řadu druhou. A i o té je možné ..
08.11.2017
I když TV Nova v poslední době přišla s celou řadou kriminálek, je třeba jasně říci, že je zde jeden vítěz, se ..
05.11.2017
Volby jsou definitivně za námi, což znamená jediná. Můžeme řešit výsledky, ale jelikož jste na webu, který se věnuje ..
31.10.2017
Kdo miluje rockovou hudbu, nemusí ji nutně poslouchat jenom po internetu, stejně jako nemusí jenom ladit rádio. Stejně jako ..
26.10.2017
Pokud se podíváme do historie tohoto konkrétního kanálu, tak musíme jasně a objektivně říci, že se jedná o druhý ..
24.10.2017