Fajnrock TV vysílá už i na Slovensku

Poměrně mladá televizní stanice Fajnrock TV, která nabízí milovníkům tvrdší muziky hlavně rockovou hudbu, dál roste. Zatímco dosud ji mohli sledovat převážně čeští diváci, nově vysílá už i na Slovensku.

Vedení televize se dohodlo se společností UPC a přes její síť se nyní dostává i k našim východním sousedům. UPC Digital přivedlo Fajnrock TV na Slovensko už 30. června, a to spolu s dalšími šesti stanicemi. Nabízí tak velmi pestrou paletu, zahrnující stanice od HBO Comedy přes zmiňovanou hudební televizi až po třeba sportovní kanály Spartak TV (která se zaměřuje na fotbal) a Sport5 (ta vysílá hlavně motosporty).

Naladí se všude

Fajnrock TV na Slovensku vysílá na UPC Digital na kanálu 98, případně také na frekvenci 402 MHz. Program se tam oproti českému nemění a příznivci bigbeatu a rocku mohou dál poslouchat svou oblíbenou muziku a sledovat nejrůznější hudební pořady. A nic se nemění ani na tom, že televize i nadále dává značný prostor mladým, nadějným kapelám, které mají šanci zaujmout širší publikum a prorazit.

Přicházejí novinky

Ale to není vše. Vedení televize Fajnrock se rozhodlo udělat jisté kroky i v otázce programu, a tak se během léta lecos proměnilo. Největší změnou je, že přes prázdniny se přestal vyslat pořad Flashback, ve kterém se právě objevovaly mladé, zajímavé skupiny, které spousta diváků nejspíš neznala, ale díky pořadu mohli nahlédnout na jejich tvorbu podrobněji. Během letních měsíců se znovu vysílají akorát již natočené díly, které diváky nejvíc zaujaly.

Pořady přes léto ale jen nemizí – na Fajnrock TV se nově objevila Heavy kecal show – a jak již název napovídá, nejen, že se během ní vysílá tvrdá muzika, ale hlavně se o ní mluví. A to nejen se členy dané kapely, ale své názory tam může vyjádřit kdokoliv – běžní lidé, kteří se nachomítnou před kamerou, nebo třeba ti, kteří si podobnou hudbu užívají na letních festivalech.

Aktuálně v tv světě
Pokud by měl být sestavený žebříček tuzemských komerčních televizí, je celkem jasné, kdo bude na jeho vrcholu. Půjde ..
16.11.2017
Méně než dva měsíce zbývají do Vánoc. Je tedy jasné, že tuzemské televize budou pomalu ale jistě začínat ..
14.11.2017
HD vysílání se už pomalu ale jistě stává standardem. Pokud jde o běžný volně šiřitelný příjem, tak zde musíme ..
09.11.2017
První řada byla velmi úspěšná, a proto se Česká televize rozhodla, že natočí i řadu druhou. A i o té je možné ..
08.11.2017
I když TV Nova v poslední době přišla s celou řadou kriminálek, je třeba jasně říci, že je zde jeden vítěz, se ..
05.11.2017
Volby jsou definitivně za námi, což znamená jediná. Můžeme řešit výsledky, ale jelikož jste na webu, který se věnuje ..
31.10.2017
Kdo miluje rockovou hudbu, nemusí ji nutně poslouchat jenom po internetu, stejně jako nemusí jenom ladit rádio. Stejně jako ..
26.10.2017
Pokud se podíváme do historie tohoto konkrétního kanálu, tak musíme jasně a objektivně říci, že se jedná o druhý ..
24.10.2017
Již se stala poměrně jasnou stálicí na poli televizní zábavy. Řeč je o Tuty TV, která je kanálem, kterýž je ..
22.10.2017
Jak jsme vás již informovali, nebude to jenom veřejnoprávní televize, která se bude primárně snažit o to, aby mohla ..
17.10.2017