FTV Prima odtajnila jména moderátorů Hodinky

Už nějaký čas se o tom mluví, spekuluje se o detailech i o jménech hlavních aktérů. A konečně je o něco jasněji. FTV Prima po několika dnech tajnůstkaření prozradila, kdo bude moderovat její nový odpolední pořad Hodinka.

Jak už jsme vás tady na Spustit.cz informovali, FTV Prima pozměňuje své vysílací schéma a velké změny dělá především v odpoledních hodinách, kdy běží její vlastní pořady. Tou nejzásadnější je zřejmě zavedení nového hodinového pořadu nazvaného jednoduše Hodinka. Ten divákům nabídne vše, co je zajímá, co potřebují znát, a nebo i to, co možná dosud ani netušili, ale určitě by o tom měli vědět (když už ne proto, aby byli v obraze, tak aby lépe poznali svět kolem sebe a mohli se o nově získané znalosti podělit s ostatními). Hodinka tak bude křížencem mezi publicistikou a zpravodajstvím, nabídne reportáže i živé vstupy, nahlédne do společnosti, přírody i dalších koutů lidského konání.

Tři moderátorské dvojice

Tím, co by mělo diváky na Hodinku nalákat, není jen její obsah, ale především její moderátorské tváře. Těch bude celkem šest a budou se objevovat vždy v párech – podobně jako jsme tomu zvyklí u Odpoledních zpráv FTV Prima a dalších zpravodajských relací ostatních televizí. A vedení televize nyní prozradilo, na koho se každé všední odpoledne budeme moci těšit. Hodinu nás budou bavit či poučovat Lumír Olšovský s Magdalenou Wronkovou, v závěsu za nimi Jakub Štěpán s Andreou Daňkovou a do třetice se na obrazovkách začnou společně objevovat herci Gustav Hašek s Dominikou Býmovou.

Lákadlo na večer

Primácká Hodinka se bude vysílat pravidelně od 16:45 hodin a její obsah bude pokaždé jiný. Přesto tu ale budou určité znaky, které se objeví v každém díle. A jedním z nich budou jakési vstupy či upoutávky spadající pod Divácké zprávy, VIP zprávy a Zprávy – což bude nejen pravidelná součást tohoto vysílání, ale také jakési lákadlo pro diváky, aby si v pozdějších hodinách pustili právě i tyto tři pořady.

Aktuálně v tv světě
Vánoční svátky jsou obvykle spojeny s pohádkami. Pokud pomineme koncept, který má Prima Cool, tak se toho většina ..
21.11.2017
Pokud by měl být sestavený žebříček tuzemských komerčních televizí, je celkem jasné, kdo bude na jeho vrcholu. Půjde ..
16.11.2017
Méně než dva měsíce zbývají do Vánoc. Je tedy jasné, že tuzemské televize budou pomalu ale jistě začínat ..
14.11.2017
HD vysílání se už pomalu ale jistě stává standardem. Pokud jde o běžný volně šiřitelný příjem, tak zde musíme ..
09.11.2017
První řada byla velmi úspěšná, a proto se Česká televize rozhodla, že natočí i řadu druhou. A i o té je možné ..
08.11.2017
I když TV Nova v poslední době přišla s celou řadou kriminálek, je třeba jasně říci, že je zde jeden vítěz, se ..
05.11.2017
Volby jsou definitivně za námi, což znamená jediná. Můžeme řešit výsledky, ale jelikož jste na webu, který se věnuje ..
31.10.2017
Kdo miluje rockovou hudbu, nemusí ji nutně poslouchat jenom po internetu, stejně jako nemusí jenom ladit rádio. Stejně jako ..
26.10.2017
Pokud se podíváme do historie tohoto konkrétního kanálu, tak musíme jasně a objektivně říci, že se jedná o druhý ..
24.10.2017
Již se stala poměrně jasnou stálicí na poli televizní zábavy. Řeč je o Tuty TV, která je kanálem, kterýž je ..
22.10.2017