Jak se staví sen s novou moderátorkou

Pokud se podíváme na portfolio vlastních pořadů TV Prima, je třeba říci, že je poměrně obsáhlé a v nabídce je celá řada stálic, které jsou velmi oblíbené. Mezi ty rozhodně můžeme zařadit také pořad, který nese název, Jak se staví sen. Ten je zaměřený na proměny bytů u celé řady různých lidí, kteří se do daného projektu přihlásí. Cílem pořadu je ukázat, že konkrétní rekonstrukce a úpravy mohou být skutečně jedinečné i rychlé, a to pokud se do nich vloží tým profesionálů. Že se jedná o pořad oblíbený, to jasně dokazuje nejenom sledovanost. Jasně to dokazuje také fakt, že pořad Jak se staví sen se aktuálně vysílá už ve své šestnácté řadě.

Nejnovější řada má novinku

Pokud je něco, co můžeme označit za jednu ze skutečně největších novinek, je to bezesporu fakt, že Jak se staví sen mění moderátora. Tedy konkrétní moderátorku. Pokud jste pravidelnými diváky tohoto pořadu, potom jistě víte, že se mu aktuálně věnovala Laďka Něrgešová. Ta ale aktuálně končí, přičemž hlavním důvodem jsou podle vyjádření především mateřské povinnosti. TV Prima za ni poměrně rychle získala náhradu a tak můžeme říci, že aktuální moderátorkou bude také žena, a to Iva Kubelková. Ta není ani na televizích rozhodně žádným nováčkem, jelikož naposledy jste ji mohli vidět třeba v bulvárním magazínu, kterým je Top Star. Nyní tedy půjde o oblast zcela odlišnou.

Už na jaře

Pokud se těšíte na pořad jako takový, nebo se těšíte jenom na samotnou moderátorku, je třeba říci, kdy vlastně dojde k samotnému vysílání šestnácté řady pořadu, Jak se staví sen. Mělo by to být už na jaře, tedy v rámci jarního programového schématu. Co musíme dodat, že se opět bude jednat o pravidelné týdenní vysílání a tak každý týden uvidíte jinou rodinu a každý týden tedy uvidíte zcela jinou přestavbu konkrétního bydlení z toho nevyhovujícího, do dokonale vyhovujícího a také dokonale moderního.

Aktuálně v tv světě
Detektivky jasně vedou a jasně táhnou. To Česká televize ví a tak se tímto tématem zabývá stále více. co aktuálně ..
23.11.2017
Vánoční svátky jsou obvykle spojeny s pohádkami. Pokud pomineme koncept, který má Prima Cool, tak se toho většina ..
21.11.2017
Pokud by měl být sestavený žebříček tuzemských komerčních televizí, je celkem jasné, kdo bude na jeho vrcholu. Půjde ..
16.11.2017
Méně než dva měsíce zbývají do Vánoc. Je tedy jasné, že tuzemské televize budou pomalu ale jistě začínat ..
14.11.2017
HD vysílání se už pomalu ale jistě stává standardem. Pokud jde o běžný volně šiřitelný příjem, tak zde musíme ..
09.11.2017
První řada byla velmi úspěšná, a proto se Česká televize rozhodla, že natočí i řadu druhou. A i o té je možné ..
08.11.2017
I když TV Nova v poslední době přišla s celou řadou kriminálek, je třeba jasně říci, že je zde jeden vítěz, se ..
05.11.2017
Volby jsou definitivně za námi, což znamená jediná. Můžeme řešit výsledky, ale jelikož jste na webu, který se věnuje ..
31.10.2017
Kdo miluje rockovou hudbu, nemusí ji nutně poslouchat jenom po internetu, stejně jako nemusí jenom ladit rádio. Stejně jako ..
26.10.2017
Pokud se podíváme do historie tohoto konkrétního kanálu, tak musíme jasně a objektivně říci, že se jedná o druhý ..
24.10.2017