Jaké filmy chystá na léto TV Nova?

Léto, tedy konkrétně letní prázdniny jsou vždy obdobím, kdy nelze očekávat jakékoliv televizní novinky. A tomu také odpovídá skladba televizních pořadů. Jinak tomu není ani u TV Nova, které kromě toho, že na léto přerušila seriál Ulice, nasadila i oblíbenou Hospodu, nebo sitcom Comeback. Jak je to ale v rámci filmů, které by měla televize vysílat? Podívejte se společně s námi na to, na co se jako televizní diváci můžete těšit.

Sázka na českou klasiku

Tuzemská tvorba je v současné době velmi oblíbená, což bude jasně patrné i z prázdninového vysílání. Pokud se podíváme konkrétně, můžeme se těšit na filmy, jako třeba Vratné lahve, stejně jako Líbáš jako ďábel. Chybět by ale neměli ani tolik oblíbené komedie, kam se řadí film Ženy v pokušení, stejně jako například Bobule, nebo okresní přebor. TV Nova už má samozřejmě jasno i v tom, kdy budou dané pořady k dispozici. Vysílacím časem bude pondělí, vždy po večerních zprávách. Ostatně smršť českých filmů již byla odstartována velmi oblíbeným a hvězdně obsazeným filmem. Je sice starší, ale rozhodně patří mezi klasiku. Jde o Marečku, podejte mi pero. Z ostatních klasik nebude chybět ani Discopříběh, Láska z pasáže, nebo Kamarád do deště.

Lákat bude i zahraniční tvorba

I když tuzemská tvorba jasně dominuje, rozhodně musíme říci, že velkým lákadlem bude i tvorba zahraniční. Na co konkrétně se budeme moci těšit v tomto případě? Zcela přirozeně to bude sázka na několik velmi zajímavých komedií. Mezi hlavní patří třeba film Těsně vedle, Žába k zulíbání, nebo Šéfové na zabití. Chybět nebude ale ani velmi oblíbený film Ledové ostří. Nova má dále v plánu vsadit i na velmi lákavé a cenami ověnčené filmy. V tomto případě půjde třeba o Šifru mistra Leonarda, nebo Hunger Games a Andělé a démoni. A kdy se na tuto tvorbu můžeme těšit? Po celé prázdniny vždy ve čtvrtek.

Aktuálně v tv světě
Pokud by měl být sestavený žebříček tuzemských komerčních televizí, je celkem jasné, kdo bude na jeho vrcholu. Půjde ..
16.11.2017
Méně než dva měsíce zbývají do Vánoc. Je tedy jasné, že tuzemské televize budou pomalu ale jistě začínat ..
14.11.2017
HD vysílání se už pomalu ale jistě stává standardem. Pokud jde o běžný volně šiřitelný příjem, tak zde musíme ..
09.11.2017
První řada byla velmi úspěšná, a proto se Česká televize rozhodla, že natočí i řadu druhou. A i o té je možné ..
08.11.2017
I když TV Nova v poslední době přišla s celou řadou kriminálek, je třeba jasně říci, že je zde jeden vítěz, se ..
05.11.2017
Volby jsou definitivně za námi, což znamená jediná. Můžeme řešit výsledky, ale jelikož jste na webu, který se věnuje ..
31.10.2017
Kdo miluje rockovou hudbu, nemusí ji nutně poslouchat jenom po internetu, stejně jako nemusí jenom ladit rádio. Stejně jako ..
26.10.2017
Pokud se podíváme do historie tohoto konkrétního kanálu, tak musíme jasně a objektivně říci, že se jedná o druhý ..
24.10.2017
Již se stala poměrně jasnou stálicí na poli televizní zábavy. Řeč je o Tuty TV, která je kanálem, kterýž je ..
22.10.2017
Jak jsme vás již informovali, nebude to jenom veřejnoprávní televize, která se bude primárně snažit o to, aby mohla ..
17.10.2017