Loskuták se sourozenci Gondíkovými končí

Čtrnáct let moderovali jediný pořad, čtrnáct let ho udrželi na jedné jediné televizní stanici a podařilo se jim získat nemalé množství věrných televizních diváků. Zatímco někteří nedají dopustit na Receptář prima nápadů, mnozí diváci sledovali Rady ptáka Loskutáka na TV Nova – jenže právě tady nyní došlo k ohromné změně.

Pořad, mnohými jednoduše nazývaný Loskuták, je neodmyslitelně spojený se sourozenci Adélou a Daliborem Gondíkovými. Ti v něm začínali už před čtrnácti lety a neopustili ho – přinesli divákům mnoho zajímavých nápadů a tipů na zahrádku, do domu nebo do kuchyně či pro zvířátka. Zkrátka si vytvořili hobby magazín, který se pravidelně těšil slušné sledovanosti. Teď, po tolika letech, ale sourozenecká dvojice skončila – oba přecházejí z TV Nova na konkurenční FTV Prima, kde si zavádějí úplně jiný, ale přesto v mnohém tak podobný pořad.

Gondíci s.r.o.

Čím přesně FTV Prima dvojici zlákala, není jasné. Jisté ale je, že v Loskutákovi již nadobro skončili a teď budou jen na této televizi. Od 7. března tu poběží jejich nový pořad pojmenovaný jednoduše Gondíci s.r.o. (a název to není náhodný, protože sourozenci mimochodem vlastní i firmu nazvanou úplně stejně). Hobby magazín bude mít velmi podobné zaměření a nabízet bude rady a nápady ze všech možných oblastí – od zahrádkaření přes chovatelství, zdraví či design až po kutilství. Vysílat se bude od 16:20 hodin a trvat bude necelou hodinu (přesně to bude 50 minut).

Nova s Rychlým

A co se stane s Radami ptáka Loskutáka? I když by se to zdálo přirozené, pořad nezanikne. Vedení TV Nova akorát narychlo vybralo jiného moderátora – a od soboty 21. února ho už uvádí herec Petr Rychlý. Proč zrovna on? Možná proto, že si ho diváci oblíbili jako doktora Mázla z Ordinace v růžové zahradě. Ale jestli udrží laťku nastavenou sourozenci Gondíkovými a pořad udrží, to ukáže až čas.

Aktuálně v tv světě
Pokud by měl být sestavený žebříček tuzemských komerčních televizí, je celkem jasné, kdo bude na jeho vrcholu. Půjde ..
16.11.2017
Méně než dva měsíce zbývají do Vánoc. Je tedy jasné, že tuzemské televize budou pomalu ale jistě začínat ..
14.11.2017
HD vysílání se už pomalu ale jistě stává standardem. Pokud jde o běžný volně šiřitelný příjem, tak zde musíme ..
09.11.2017
První řada byla velmi úspěšná, a proto se Česká televize rozhodla, že natočí i řadu druhou. A i o té je možné ..
08.11.2017
I když TV Nova v poslední době přišla s celou řadou kriminálek, je třeba jasně říci, že je zde jeden vítěz, se ..
05.11.2017
Volby jsou definitivně za námi, což znamená jediná. Můžeme řešit výsledky, ale jelikož jste na webu, který se věnuje ..
31.10.2017
Kdo miluje rockovou hudbu, nemusí ji nutně poslouchat jenom po internetu, stejně jako nemusí jenom ladit rádio. Stejně jako ..
26.10.2017
Pokud se podíváme do historie tohoto konkrétního kanálu, tak musíme jasně a objektivně říci, že se jedná o druhý ..
24.10.2017
Již se stala poměrně jasnou stálicí na poli televizní zábavy. Řeč je o Tuty TV, která je kanálem, kterýž je ..
22.10.2017
Jak jsme vás již informovali, nebude to jenom veřejnoprávní televize, která se bude primárně snažit o to, aby mohla ..
17.10.2017