Na Novu se v létě vrátí Chalupáři i Pojišťovna štěstí

S blížícím se létem se již tradičně mění program televizních stanic. TV Nova už nyní představila letní vysílací schéma, které potěší hlavně milovníky ověřených seriálů a detektivek. Ale zapláčou ti, kteří byli zvyklí na svou pravidelnou dávku emocí s nekonečnými seriály.

Stejně jako každý rok, i letos se diváci s koncem června musejí na zhruba dva měsíce rozloučit s již rozjetými seriály – nastává jim pauza. Z obrazovek tak rázem zmizí nejen v podvečer vysílaná Ulice, ale na Nově už dále neuvidíte ani Ordinaci v růžové zahradě 2 či Doktory z Počátků. Přes prázdniny se nebudou vysílat ani Rady ptáka loskutáka či publicistické pořady Víkend, Koření nebo Polední televizní noviny.

Hody milovníků klasiky

Ti, kdo si rádi zavzpomínají na dávné pohodové časy, by ovšem během letních měsíců neměli u obrazovek chybět v úterky a čtvrtky – vrací se totiž legendární Chalupáři s Josefem Kemrem a Jiřím Sovákem. V pondělí můžete být napnutí u druhého pokračování seriálu Kriminálka Anděl, v pátek si zase vychutnáte zvraty v seriálu Expozitura. A pokud jste se vždy nemohli dočkat dalšího dílu sitcomu Comeback, tak vás určitě potěší, že ho Nova bude každou středu opakovat – a Ozzák představovaný Martinem Dejdarem vás jistě zase rozesměje.

Ulici nahradí Pojišťovna

Nuda v televizi nebude ani o víkendech. Pokud tedy nebudete zrovna ležet u vody nebo grilovat, můžete se o sobotních letních večerech těšit na jedinečné české filmy. Chybět nebude Dědictví aneb kurvahošigutntag, Doktor od jezera hrochů, Bobule či Medvídek. V neděli se zase můžete těšit na zahraniční trháky jako například trilogie Jurský park či Flynn Carsen. Další divácky oblíbené filmy, a to jak zahraniční, tak české, se budou vysílat i na dalších programech Novy.

A co dělat v podvečer, když se přes prázdniny nebude vysílat Ulice? Televize se místo ní rozhodla připomenout vám osudy hrdinů ze seriálu Pojišťovna štěstí.

Aktuálně v tv světě
Vánoční svátky jsou obvykle spojeny s pohádkami. Pokud pomineme koncept, který má Prima Cool, tak se toho většina ..
21.11.2017
Pokud by měl být sestavený žebříček tuzemských komerčních televizí, je celkem jasné, kdo bude na jeho vrcholu. Půjde ..
16.11.2017
Méně než dva měsíce zbývají do Vánoc. Je tedy jasné, že tuzemské televize budou pomalu ale jistě začínat ..
14.11.2017
HD vysílání se už pomalu ale jistě stává standardem. Pokud jde o běžný volně šiřitelný příjem, tak zde musíme ..
09.11.2017
První řada byla velmi úspěšná, a proto se Česká televize rozhodla, že natočí i řadu druhou. A i o té je možné ..
08.11.2017
I když TV Nova v poslední době přišla s celou řadou kriminálek, je třeba jasně říci, že je zde jeden vítěz, se ..
05.11.2017
Volby jsou definitivně za námi, což znamená jediná. Můžeme řešit výsledky, ale jelikož jste na webu, který se věnuje ..
31.10.2017
Kdo miluje rockovou hudbu, nemusí ji nutně poslouchat jenom po internetu, stejně jako nemusí jenom ladit rádio. Stejně jako ..
26.10.2017
Pokud se podíváme do historie tohoto konkrétního kanálu, tak musíme jasně a objektivně říci, že se jedná o druhý ..
24.10.2017
Již se stala poměrně jasnou stálicí na poli televizní zábavy. Řeč je o Tuty TV, která je kanálem, kterýž je ..
22.10.2017