Nova chystá novou Výměnu manželek i pořady o vaření

Podobně jako jiné televizní stanice, i TV Nova představila své jarní vysílací schéma a nechala nahlédnout i do toho podzimního. Zajásají milovníci reality show, seriálů i pořadů o vaření – a i když přijde řada novinek a premiér, stále se pojede ve vyjetých, prověřených kolejích.

Zatímco některé televize se snaží riskovat a přinášejí na obrazovky neokoukané show a pořady, jaké tu ještě nebyly, nejsledovanější česká televize, TV Nova, žádné experimenty nechystá. Dál zůstává u ověřených nekonečných seriálů, a i když na jaro chystá řadu novinek, půjde vesměs o divácky oblíbený formát kulinářských pořadů či reality show Výměna manželek, kterou už diváci této stanice dobře znají. A stejně tak na podzim přijde nová řada již známé talentové soutěže SuperStar.

Bez Hrušky, ale o vaření

Na TV Nova se proslavil rádoby kuchař Láďa Hruška se svými leckdy podivnými a mnoha lidmi vysmívanými recepty z podivuhodných surovin. Vydal díky tomu kuchařku, které se prodalo už bezmála 400 tisíc kusů a jeho kulinářské výtvory stále na Nově běží. Vaří tu také moderátorka a spisovatelka Halina Pawlowská, která má pořad U Haliny v kuchyni. Ale první jmenovaný nedávno oznámil, že na TV Nova končí, a tak ho nahradí jiní. Každou sobotu a neděli před Televizními novinami se tak na obrazovkách bude kuchtit v pořadu Nejlíp vaří moje máma!, kde budou soutěžit běžní lidé. Každou středu v hlavním vysílacím čase se zase budeme moci inspirovat v pořadu Češi vaří česká jídla.

Premiérové filmy

Každý pátek a sobota budou večer patřit novinkovým českým a zahraničním filmům. Vysílat se budou komedie Dědictví aneb Kurva se neříká či Zakázané uvolnění, pohádka Tři bratři a nebo také Avengers nebo Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna. A od konce března se každou středu můžeme těšit na nové díly reality show Výměna manželek, které tak na čas z obrazovek vystrnadí Doktory z Počátků (ti se budou vysílat jen jedenkrát týdně).

Aktuálně v tv světě
Pokud by měl být sestavený žebříček tuzemských komerčních televizí, je celkem jasné, kdo bude na jeho vrcholu. Půjde ..
16.11.2017
Méně než dva měsíce zbývají do Vánoc. Je tedy jasné, že tuzemské televize budou pomalu ale jistě začínat ..
14.11.2017
HD vysílání se už pomalu ale jistě stává standardem. Pokud jde o běžný volně šiřitelný příjem, tak zde musíme ..
09.11.2017
První řada byla velmi úspěšná, a proto se Česká televize rozhodla, že natočí i řadu druhou. A i o té je možné ..
08.11.2017
I když TV Nova v poslední době přišla s celou řadou kriminálek, je třeba jasně říci, že je zde jeden vítěz, se ..
05.11.2017
Volby jsou definitivně za námi, což znamená jediná. Můžeme řešit výsledky, ale jelikož jste na webu, který se věnuje ..
31.10.2017
Kdo miluje rockovou hudbu, nemusí ji nutně poslouchat jenom po internetu, stejně jako nemusí jenom ladit rádio. Stejně jako ..
26.10.2017
Pokud se podíváme do historie tohoto konkrétního kanálu, tak musíme jasně a objektivně říci, že se jedná o druhý ..
24.10.2017
Již se stala poměrně jasnou stálicí na poli televizní zábavy. Řeč je o Tuty TV, která je kanálem, kterýž je ..
22.10.2017
Jak jsme vás již informovali, nebude to jenom veřejnoprávní televize, která se bude primárně snažit o to, aby mohla ..
17.10.2017