Nova natáčí novou kriminálku

Ty nejsou na největší tuzemské komerční televizi absolutně ničím výjimečným. Jsou nedílnou součástí programové skladby a u diváků jsou celkem výrazně oblíbené. I to je důvod, proč i TV Nova chystá natáčení dalšího kriminálního seriálu – dokonce ho už natáčet začala. A to ve spolupráci se společností Bionaut. Název zatím není znám, stejně jako nejsou známé všechny podrobnosti. Přesto ale musíme říci, že několik důležitých faktů, které jsou s tímto seriálem spojeny, již známe a tak vám je samozřejmě můžeme říci.

Jaké bude téma?

Podle prvotních informací by se mělo jednat o původní český detektivní seriál, který bude vycházet z právního prostředí. Měl by přirozeně navazovat na tradici klasických detektivních románů, které byly v minulosti velmi oblíbené. Upraven však bude tak, aby si ho užili diváci současného století. Samotný děj se bude odehrávat v advokátní kanceláři Černý, Braunová & spol. Tato právnická firma se totiž rozhodla, že mezi své členy přibere i soukromého vyšetřovatele, který by jí měl pomoci s řešením některých případů. Jeho úkolem bude vyhledání skutečných viníků trestných činů, ze kterých byli křivě obviňováni klienti dané advokátní kanceláře.

Na koho se můžete těšit?

Samotné téma této detektivky je poměrně zajímavé a tak se dá očekávat, že půjde opět o něco, co si své diváky získá. To lze odhadovat také podle hereckého obsazení, které se celkem povedlo. Pokud půjde o hlavní role v seriálu, tak těch se zhostí Matěj Hádek a také Miroslav Donutil. Dále budou k vidění tváře, jako je třeba Jan Cina, Tereza Hofová, stejně jako Anna Linhartová, nebo Miloš Vávra. Termíny, kdy budete moci vidět dané herce a tedy i první díl tohoto detektivního seriálu, zatím nejsou jasné. Co však jasné je, že od nich Nova očekává alespoň podobný úspěch, jako přinesla Policie Modrava, nebo například Specialisté.

Aktuálně v tv světě
Pokud by měl být sestavený žebříček tuzemských komerčních televizí, je celkem jasné, kdo bude na jeho vrcholu. Půjde ..
16.11.2017
Méně než dva měsíce zbývají do Vánoc. Je tedy jasné, že tuzemské televize budou pomalu ale jistě začínat ..
14.11.2017
HD vysílání se už pomalu ale jistě stává standardem. Pokud jde o běžný volně šiřitelný příjem, tak zde musíme ..
09.11.2017
První řada byla velmi úspěšná, a proto se Česká televize rozhodla, že natočí i řadu druhou. A i o té je možné ..
08.11.2017
I když TV Nova v poslední době přišla s celou řadou kriminálek, je třeba jasně říci, že je zde jeden vítěz, se ..
05.11.2017
Volby jsou definitivně za námi, což znamená jediná. Můžeme řešit výsledky, ale jelikož jste na webu, který se věnuje ..
31.10.2017
Kdo miluje rockovou hudbu, nemusí ji nutně poslouchat jenom po internetu, stejně jako nemusí jenom ladit rádio. Stejně jako ..
26.10.2017
Pokud se podíváme do historie tohoto konkrétního kanálu, tak musíme jasně a objektivně říci, že se jedná o druhý ..
24.10.2017
Již se stala poměrně jasnou stálicí na poli televizní zábavy. Řeč je o Tuty TV, která je kanálem, kterýž je ..
22.10.2017
Jak jsme vás již informovali, nebude to jenom veřejnoprávní televize, která se bude primárně snažit o to, aby mohla ..
17.10.2017