Nova představila programové schéma na rok 2015

Uteklo to jako voda a je tu rok 2015. A proto i televizní stanice začínají lákat diváky na své chystané novinky a programové změny, které přijdou v tomto novém roce. Jednou z prvních stanic, která představila své schéma, je TV Nova. Mohlo by se zdát, že TV Nova je v takové kondici, že divákům nabídne nespočet novinek. Jenže opak je pravdou. Podle všeho se v tomto roce můžeme těšit pouze na dvě, ale ani tak nepůjde o žádné drobnosti. První z nich bude zbrusu nový seriál Policie Modrava, který televize začala natáčet už před dlouhým časem. Jenže vznikl pouze jediný, pilotní díl, který se sice několikrát vysílal a slavil úspěch, ale další natáčení dlouho drhlo. To se ale postupně změnilo a nový seriál je už na světě – a diváci se na něj mohou těšit už od jara, kdy poběží každou neděli od 20:20 hodin – místo současné Kriminálky Anděl.

Další SuperStar

Druhou novinkou tohoto roku bude na Nově další pokračování talentové pěvecké soutěže SuperStar, o kterém už jsme vás informovali. Nova hodlá hledat další talenty a dát šanci těm, kteří mohou uspět. Sledovanost dalších a dalších Superstar ale postupně padala a žádná už nedosáhla takového diváckého zájmu jako první řada, z níž vítězně vzešla zpěvačka Aneta Langerová. Zatím nejsou známé žádné detaily jako data castingů či složení odborné poroty, ale do podzimu je ještě času dost.

Premiérové filmy

Dále se diváci mohou během roku těšit na premiéry českých filmů a pohádek, které dosud bylo možné vidět pouze v kině. Na obrazovky se tak postupně dostanou Babovřesky 2, Dědictví aneb Kurva se neříká, Něžné vlny, Zakázané uvolnění či pohádky Tři bratři a Čtyřlístek ve službách krále. Jinak si můžeme být jistí, že i nadále v hlavních vysílacích časech zůstanou osvědčené taháky jako je Ordinace v růžové zahradě 2, Doktoři z Počátků či publicistické pořady Střepiny, Prásk! či Volejte Novu. A stálicí zůstává i nekonečná Ulice.

Aktuálně v tv světě
Vánoční svátky jsou obvykle spojeny s pohádkami. Pokud pomineme koncept, který má Prima Cool, tak se toho většina ..
21.11.2017
Pokud by měl být sestavený žebříček tuzemských komerčních televizí, je celkem jasné, kdo bude na jeho vrcholu. Půjde ..
16.11.2017
Méně než dva měsíce zbývají do Vánoc. Je tedy jasné, že tuzemské televize budou pomalu ale jistě začínat ..
14.11.2017
HD vysílání se už pomalu ale jistě stává standardem. Pokud jde o běžný volně šiřitelný příjem, tak zde musíme ..
09.11.2017
První řada byla velmi úspěšná, a proto se Česká televize rozhodla, že natočí i řadu druhou. A i o té je možné ..
08.11.2017
I když TV Nova v poslední době přišla s celou řadou kriminálek, je třeba jasně říci, že je zde jeden vítěz, se ..
05.11.2017
Volby jsou definitivně za námi, což znamená jediná. Můžeme řešit výsledky, ale jelikož jste na webu, který se věnuje ..
31.10.2017
Kdo miluje rockovou hudbu, nemusí ji nutně poslouchat jenom po internetu, stejně jako nemusí jenom ladit rádio. Stejně jako ..
26.10.2017
Pokud se podíváme do historie tohoto konkrétního kanálu, tak musíme jasně a objektivně říci, že se jedná o druhý ..
24.10.2017
Již se stala poměrně jasnou stálicí na poli televizní zábavy. Řeč je o Tuty TV, která je kanálem, kterýž je ..
22.10.2017