Nova Sport odvysílá Wimbledon, UEFu i MotoGP

Vedení TV Nova, potažmo jejího dceřiného kanálu Nova Sport, si může mnout ruce nebo rovnou bouchat šampaňské. Stanici se totiž podařil bezmála husarský kousek – získala práva na odvysílání jedněch z nejsledovanějších sportovních utkání a soutěží vůbec.

Fanoušci tenisu, motosportů, fotbalu, hokeje, ale třeba i boxu mohou mít letos kanál Nova Sport puštěný takřka pořád, protože tu bude neustále na co koukat. Najdeme tu hojně sledované zápasy evropské ligy UEFA, závody MotoGP i závod Grand Prix České republiky na brněnském Masarykově okruhu. Chybět nebudou tenisová utkání z Wimbledonu či okruhu ATP. Sledovat tu můžeme zápasy hokejové NHL. A milovníci basketbalu si mohou na Nova Sport naladit třeba i zápasy NBA. A to pořád ještě není všechno.

Jedinečné pořady

Kdo alespoň trochu sleduje sportovní dění, ten ví, že jakmile se něco vysílá na jednom sportovním kanálu v Česku, velmi pravděpodobně to nikde jinde nenaladíme – a kdybychom chtěli alternativu, musíme hledat třeba až na zahraničních či placených kanálech. Ale letos se dá říct, že ať už fandíme jakémukoliv sportu, na Nova Sport si vždy přijdeme na své. Odehraje se tu totiž to nejlepší, co v roce 2015 můžeme ve světě sportu vidět a prožít spolu s hráči. A to navíc nemusíme nikde nic složitě ladit, nic platit ani se dohadovat s rodinnými příslušníky, kteří sport odmítají sledovat. Řada premiérových zápasů totiž bude dostupných i online pro předplatitele kanálu Voyo – drtivá většina ovšem zůstane na obrazovkách Novy.

Ragby, šipky, box

Už jsme zmínili to hlavní, co většinu sportovních nadšenců zajímá – fotbal a hokej, tenis a motorky. Ale Nova Sport dává prostor i méně sledovaným sportům, ze kterých se divákům také snaží nabízet tu úplnou špičku. Letos se zde tak můžeme těšit třeba na anglickou rugbyovou ligu Premiership, zápasy v boxu a dalších bojových uměních – a třeba i na něco tak neobvyklého jako je Premiere League v šipkách. A to možná zaujme i ty, kteří jinak dávají přednost lenošení na pohovce a klábosení s kamarády.

Aktuálně v tv světě
Vánoční svátky jsou obvykle spojeny s pohádkami. Pokud pomineme koncept, který má Prima Cool, tak se toho většina ..
21.11.2017
Pokud by měl být sestavený žebříček tuzemských komerčních televizí, je celkem jasné, kdo bude na jeho vrcholu. Půjde ..
16.11.2017
Méně než dva měsíce zbývají do Vánoc. Je tedy jasné, že tuzemské televize budou pomalu ale jistě začínat ..
14.11.2017
HD vysílání se už pomalu ale jistě stává standardem. Pokud jde o běžný volně šiřitelný příjem, tak zde musíme ..
09.11.2017
První řada byla velmi úspěšná, a proto se Česká televize rozhodla, že natočí i řadu druhou. A i o té je možné ..
08.11.2017
I když TV Nova v poslední době přišla s celou řadou kriminálek, je třeba jasně říci, že je zde jeden vítěz, se ..
05.11.2017
Volby jsou definitivně za námi, což znamená jediná. Můžeme řešit výsledky, ale jelikož jste na webu, který se věnuje ..
31.10.2017
Kdo miluje rockovou hudbu, nemusí ji nutně poslouchat jenom po internetu, stejně jako nemusí jenom ladit rádio. Stejně jako ..
26.10.2017
Pokud se podíváme do historie tohoto konkrétního kanálu, tak musíme jasně a objektivně říci, že se jedná o druhý ..
24.10.2017
Již se stala poměrně jasnou stálicí na poli televizní zábavy. Řeč je o Tuty TV, která je kanálem, kterýž je ..
22.10.2017