Nova uvede svou novou Chartshow

TV Nova konečně odhalí svou hlavní novinku tohoto podzimu. Nejde přitom o žádný seriál ani film, ale o hudební pořad nazvaný Chartshow, který přinese ty největší hity české či slovenské popmusic. Zdálo by se, že podobných pořadů tu už bylo mnoho. Jedním příkladem za všechny může být již odvysílaná hudební show To byl náš hit. Ale Chartshow má být úplně o něčem jiném. TV Nova ji připravuje se svou sesterskou slovenskou televizí Markíza a obě ji také odvysílají zároveň. Kdy? Již v sobotu 8. listopadu, a to konkrétně od 20:20 hodin.

S Gottem i Vondráčkovou

V zábavně-hudebním pořadu se objeví přední osobnosti české a slovenské hudební scény. V jejich čele uvidí diváci Karla Gotta, zpěvačku Helenu Vondráčkovou a chybět nebudou ani Václav Neckář, Lucie Bílá, Peter Cmorík, Katka Knechtová či skupina No Name. A mezi hosty, kteří budou povídat, vzpomínat a bavit diváky budou Maroš Kramár, Martin Dejdar či Marta Jandová. Celou show bude uvádět slovenská moderátorka Adela Banášová, která se vryla do paměti diváků díky spolupráci s Leošem Marešem – a i ten se v pořadu objeví, i když ho nebude uvádět.

30 hitů

A o co vlastně konkrétně půjde? V pořadu se divákům představí a znovu připomene na třicet českých či slovenských hitů, které si oblíbily již celé generace posluchačů. Nepůjde o žádné písně moderních interpretů, které za pár měsíců už nikdo zase nezná, ale o skutečné perly, které milují Češi i Slováci. Kritériem pro výběr písní do pořadu byla i jejich prodejnost či to, jak posunuly svého interpreta dál. Na výběru písní spolupracoval také hudební odborník Juraj Čurný, takže by mělo jít o kvalitní vzorek československé popmusic. Jak povedené to bude, mohou diváci již brzy sami posoudit. TV Nova ovšem slibuje výjimečný hudební i divácký zážitek, který si rádi pustí jak mladší, tak i starší generace.

Aktuálně v tv světě
Vánoční svátky jsou obvykle spojeny s pohádkami. Pokud pomineme koncept, který má Prima Cool, tak se toho většina ..
21.11.2017
Pokud by měl být sestavený žebříček tuzemských komerčních televizí, je celkem jasné, kdo bude na jeho vrcholu. Půjde ..
16.11.2017
Méně než dva měsíce zbývají do Vánoc. Je tedy jasné, že tuzemské televize budou pomalu ale jistě začínat ..
14.11.2017
HD vysílání se už pomalu ale jistě stává standardem. Pokud jde o běžný volně šiřitelný příjem, tak zde musíme ..
09.11.2017
První řada byla velmi úspěšná, a proto se Česká televize rozhodla, že natočí i řadu druhou. A i o té je možné ..
08.11.2017
I když TV Nova v poslední době přišla s celou řadou kriminálek, je třeba jasně říci, že je zde jeden vítěz, se ..
05.11.2017
Volby jsou definitivně za námi, což znamená jediná. Můžeme řešit výsledky, ale jelikož jste na webu, který se věnuje ..
31.10.2017
Kdo miluje rockovou hudbu, nemusí ji nutně poslouchat jenom po internetu, stejně jako nemusí jenom ladit rádio. Stejně jako ..
26.10.2017
Pokud se podíváme do historie tohoto konkrétního kanálu, tak musíme jasně a objektivně říci, že se jedná o druhý ..
24.10.2017
Již se stala poměrně jasnou stálicí na poli televizní zábavy. Řeč je o Tuty TV, která je kanálem, kterýž je ..
22.10.2017