Nové stanice TV Prima? Když už, tak placené

TV Prima má v naší zemi zcela jasnou roli, a to takovou, že je televizní dvojkou. Tomu odpovídá nejenom její aktuální sledovanost, ale odpovídá tomu také to, kolik jednotlivých kanálů nabízí. A kromě těch klasických je aktuálně možné sledovat i několik novinek, které se řadí mezi aktuální projekty této televize. O co se jedná? Jedním z příkladů je třeba online magazín, který ponese název Prima Nápady. Očekávat lze ale i nový web televize, který by měl být také plný multimediálního obsahu.

Důraz také na HbbTV

Nesmíme zapomínat ani na to, že TV Prima je ve využívání moderních technologií celkem aktivní. V souvislosti s tím bychom neměli zapomínat především na platformu HbbTV, která je také jednou z cest, kterou se chce tato televize ubírat. Konkrétním příkladem je kanál Mňam TV, která by se měla stát nejenom kulinářským, ale spíše lifestylovým kanálem. Stejně jako všechny předchozí informace, stejně jako tato nejsou žádnou spekulací, jelikož je potvrdil i samotný ředitel TV Prima.

Jak to bude s novými kanály?

Pokud jde o nabídku současných televizních kanálů, které spadají do rodiny TV Prima, je nutné říci, že jsou dostupné v rámci vysílání DVB-T a budou dostupné také v rámci vysílání DVB-T2. Pokud bude v budoucnu spuštěný další kanál, je zde už celkem velká pravděpodobnost, že půjde jenom o placený obsah. Tedy o možnost naladit si daný kanál třeba prostřednictvím satelitního, nebo kabelového, popřípadě oficiálního internetového vysílání.

Podobnou cestou, a to placenou, se Prima chce vydat i v souvislosti se svou videotékou, kterou aktuálně provozuje pod označením Prima Play.  Zde je stále v plánu postupně uvést placené VOD služby. Jedná se ale hlavně o dlouhodobý horizont, jelikož z toho krátkodobého se v tomto případě nic nemění a řada oblíbených pořadů bude i nadále dostupná prostřednictvím internetu stále zcela zdarma.

Aktuálně v tv světě
Pokud by měl být sestavený žebříček tuzemských komerčních televizí, je celkem jasné, kdo bude na jeho vrcholu. Půjde ..
16.11.2017
Méně než dva měsíce zbývají do Vánoc. Je tedy jasné, že tuzemské televize budou pomalu ale jistě začínat ..
14.11.2017
HD vysílání se už pomalu ale jistě stává standardem. Pokud jde o běžný volně šiřitelný příjem, tak zde musíme ..
09.11.2017
První řada byla velmi úspěšná, a proto se Česká televize rozhodla, že natočí i řadu druhou. A i o té je možné ..
08.11.2017
I když TV Nova v poslední době přišla s celou řadou kriminálek, je třeba jasně říci, že je zde jeden vítěz, se ..
05.11.2017
Volby jsou definitivně za námi, což znamená jediná. Můžeme řešit výsledky, ale jelikož jste na webu, který se věnuje ..
31.10.2017
Kdo miluje rockovou hudbu, nemusí ji nutně poslouchat jenom po internetu, stejně jako nemusí jenom ladit rádio. Stejně jako ..
26.10.2017
Pokud se podíváme do historie tohoto konkrétního kanálu, tak musíme jasně a objektivně říci, že se jedná o druhý ..
24.10.2017
Již se stala poměrně jasnou stálicí na poli televizní zábavy. Řeč je o Tuty TV, která je kanálem, kterýž je ..
22.10.2017
Jak jsme vás již informovali, nebude to jenom veřejnoprávní televize, která se bude primárně snažit o to, aby mohla ..
17.10.2017