O2 Sport už během pár týdnů

Sportovní kanály u nás slaví poměrně velké úspěchy. Není se čemu divit, jelikož fanoušků různých sportů je u nás více než dost. Ostatně svůj kanál má nejenom veřejnoprávní televize, ale má ho také TV Nova. Nehledě na desítky dalších, které můžeme ladit díky kabelovým a satelitním příjmům. A nyní se do rodiny sportovních kanálů zařadí další, který nese název O2 Sport. Jak je patrné z názvu, půjde o sportovní kanál, za kterým stojí tento velký mobilní operátor, který na našem trhu samozřejmě provozuje také televizní služby.

 
Kdy naladit? Už od 8. srpna
A kdy vypukne onen důležitý den D? Bude tomu už začátkem srpna. I když pravdou je, že kanál měl být původně spuštěn později. Vše ale vypadá velmi dobře, vše funguje jak má a tak společnost rozhodla, že není důvod čekat a tak je možné nabídnout vysílání již v tento termín. Samozřejmě nesmíme zapomínat na to, že nebude dostupný jenom tak každému. Jelikož jde o kanál O2 Sport, je jasné že bude určený jenom majitelům digitální televize O2 TV, popřípadě těm, kteří televizi sledují prostřednictvím mobilní aplikace, která pochází také z dílny daného operátora. V obou případech se diváci mohou těšit na HD vysílání, které zážitek ze sledování sportovního přenosu ještě o něco umocní.

 
Zkušební provoz začíná již nyní
I když ostrý provoz v plnohodnotném rozsahu začíná až v srpnu, vy si můžete být jisti tím, že televizi bude možné sledovat už koncem měsíce července. Konkrétně v sobotu totiž začne kanál vysílat v rámci svého zkušebního provozu. Zatím se tak můžete těšit pouze na tuzemský fotbal a to konkrétně na dva přímé přenosy Synot ligy. Skutečně půjde jenom o přenosy, jelikož spolu s nimi nebude ještě dostupné ani fotbalové studio, které se plánuje až na oficiální vysílání. A tak kdo chce být u zrodu této TV, tomu doporučujeme naladit si ji v sobotu v 17:00 na šlágr FC Viktoria Plzeň a SK Slavia Praha.

Aktuálně v tv světě
Vánoční svátky jsou obvykle spojeny s pohádkami. Pokud pomineme koncept, který má Prima Cool, tak se toho většina ..
21.11.2017
Pokud by měl být sestavený žebříček tuzemských komerčních televizí, je celkem jasné, kdo bude na jeho vrcholu. Půjde ..
16.11.2017
Méně než dva měsíce zbývají do Vánoc. Je tedy jasné, že tuzemské televize budou pomalu ale jistě začínat ..
14.11.2017
HD vysílání se už pomalu ale jistě stává standardem. Pokud jde o běžný volně šiřitelný příjem, tak zde musíme ..
09.11.2017
První řada byla velmi úspěšná, a proto se Česká televize rozhodla, že natočí i řadu druhou. A i o té je možné ..
08.11.2017
I když TV Nova v poslední době přišla s celou řadou kriminálek, je třeba jasně říci, že je zde jeden vítěz, se ..
05.11.2017
Volby jsou definitivně za námi, což znamená jediná. Můžeme řešit výsledky, ale jelikož jste na webu, který se věnuje ..
31.10.2017
Kdo miluje rockovou hudbu, nemusí ji nutně poslouchat jenom po internetu, stejně jako nemusí jenom ladit rádio. Stejně jako ..
26.10.2017
Pokud se podíváme do historie tohoto konkrétního kanálu, tak musíme jasně a objektivně říci, že se jedná o druhý ..
24.10.2017
Již se stala poměrně jasnou stálicí na poli televizní zábavy. Řeč je o Tuty TV, která je kanálem, kterýž je ..
22.10.2017