Pevnost Boyard i v české verzi

Jste fanoušci soutěže, která je známá pod názvem Pevnosti Boyard? Pokud ano, jistě vás potěší zpráva spojená s tím, že se chystá i česká verze této soutěže. A v plánu ji má televize Prima, která má přirozeně za cíl obhájit svou pevnou pozici na tuzemském trhu a získat nové diváky. I proto zkouší vsadit i na tento v minulosti oblíbený formát, který byl několik let jedním z nejoblíbenějších napříč mnoha evropskými i světovými televizemi.

S českým obsazením

Mnozí si jistě pamatují na několik známých jmen, které originální Pevnosti Boyard přinášela. Ta by měla zůstat zachována. Zklamáním jistě může být české obsazení. Co již bylo prozrazeno, to je například otec Fura, kterého by měl ztvárnit Jan Rosák. Známé je také jméno moderátora, kterého by se měl ujmout Libor Bouček. Ten není na Primě žádným nováčkem a už několikrát ukázal, že mu především soutěže velmi dobře jdou. Na druhou stranu dodejme, že Pevnosti Boyard je přece jenom trochu jinou soutěží, která je založena hlavně na kombinaci fyzické zdatnosti, důvtipu, ale i schopnosti přemýšlení.

Pouze pro celebrity

Pokud vaše srdce zaplesalo a doufali jste, že TV Prima vyhlásí casting spojený s možností se do soutěže Pevnosti Boyard přihlásit, budete zklamáni. A to z toho důvodu, že soutěž nebude otevřená pro veřejnost, jelikož hlavními postavami budou celebrity. Tým tak bude obsahovat jména, jako je Jakub Prachař, Agáta Hanychová, Vojta Kotek, Leona Machálková a řada dalších jmen. Na jednu stranu to může být pro soutěžící z řad veřejnosti zklamáním, ale na druhou stranu musíme dodat, že v souvislosti s diváckou atraktivitou bude zajímavé sledovat známé osobnosti ve zcela jiných rolích., A termín vysílání? Přesné datum není známo, ale obdobím nasazení bude stoprocentně podzim. Je tedy jasné, že v tento pro televize oblíbený čas budeme mí jako diváci skutečně z čeho vybírat.

 

Aktuálně v tv světě
Vánoční svátky jsou obvykle spojeny s pohádkami. Pokud pomineme koncept, který má Prima Cool, tak se toho většina ..
21.11.2017
Pokud by měl být sestavený žebříček tuzemských komerčních televizí, je celkem jasné, kdo bude na jeho vrcholu. Půjde ..
16.11.2017
Méně než dva měsíce zbývají do Vánoc. Je tedy jasné, že tuzemské televize budou pomalu ale jistě začínat ..
14.11.2017
HD vysílání se už pomalu ale jistě stává standardem. Pokud jde o běžný volně šiřitelný příjem, tak zde musíme ..
09.11.2017
První řada byla velmi úspěšná, a proto se Česká televize rozhodla, že natočí i řadu druhou. A i o té je možné ..
08.11.2017
I když TV Nova v poslední době přišla s celou řadou kriminálek, je třeba jasně říci, že je zde jeden vítěz, se ..
05.11.2017
Volby jsou definitivně za námi, což znamená jediná. Můžeme řešit výsledky, ale jelikož jste na webu, který se věnuje ..
31.10.2017
Kdo miluje rockovou hudbu, nemusí ji nutně poslouchat jenom po internetu, stejně jako nemusí jenom ladit rádio. Stejně jako ..
26.10.2017
Pokud se podíváme do historie tohoto konkrétního kanálu, tak musíme jasně a objektivně říci, že se jedná o druhý ..
24.10.2017
Již se stala poměrně jasnou stálicí na poli televizní zábavy. Řeč je o Tuty TV, která je kanálem, kterýž je ..
22.10.2017