Prima Comedy Central plánuje nové pořady

Už jste přišli s tímto kanálem druhé největší televizní stanice do styku? Pokud ano, jistě víte, že jeho základem jsou hlavně pořady, které mají za cíl pobavit. Ostatně to už jasně reprezentuje samotný název, který zní Prima Comedy Central. Aktuálně jsou stěžejní tvorbou různé seriály a sitcomy, které pocházejí nejčastěji ze zahraniční produkce. To by se mělo v budoucnu změnit. Jak samotný kanál Prima Comedy Central ohlásil, má v plánu několik velmi zajímavých novinek.

Důraz na lokální produkci

Velkým pozitivem daných novinek je zcela určitě to, že budou zaměřeny na možnosti lokální produkce. V tomto směru musíme říci, že se budeme na kanálu Prima Comedy Central setkat s oblíbenými jmény, které jsme viděli třeba v pořadu Na stojáka. Jak jistě tušíte, půjde o baviče, jako je dnes velmi známý Lukáš Pavlásek, stejně jako by to měl být Karel Hynek, Iva Pazderková a také Miloš Knor. Ti všichni jsou dnes stále k vidění v různých stand-up komediích. A jak plánuje Prima Comedy Central, budou k vidění i na tomto kanálu. Zajímavostí je, že tito zkušení baviči budou na obrazovce k vidění také s nováčky daného žánru, kterým chce dát televize také dostatečný prostor. Jistě se i jim podaří zazářit.

Již od konce dubna

Znám je dokonce i termín vysílání nového pořadu. Ten má Prima Comedy Central v plánu uvést již konce měsíce dubna. Znám je samozřejmě již samotný název, který bude Comedy Club. Celkem se bude v první fázi jednat o 20 dílů, přičemž každý z nich bude mít přesně třicetiminutovou stopáž. Pokud se tento tah ukáže jako úspěšný, rozhodně se mluví i o možnosti nejenom pokračování této série, ale i o možnosti začít připravovat další pořady, které budou mít původ v klasickém českém humoru, ale v moderním podání. Vypadá to, že se jako diváci máme skutečně na co těšit. Zvláště, pokud se komikům bude dařit stejně, jako u konkurence.

 

 

Aktuálně v tv světě
Pokud by měl být sestavený žebříček tuzemských komerčních televizí, je celkem jasné, kdo bude na jeho vrcholu. Půjde ..
16.11.2017
Méně než dva měsíce zbývají do Vánoc. Je tedy jasné, že tuzemské televize budou pomalu ale jistě začínat ..
14.11.2017
HD vysílání se už pomalu ale jistě stává standardem. Pokud jde o běžný volně šiřitelný příjem, tak zde musíme ..
09.11.2017
První řada byla velmi úspěšná, a proto se Česká televize rozhodla, že natočí i řadu druhou. A i o té je možné ..
08.11.2017
I když TV Nova v poslední době přišla s celou řadou kriminálek, je třeba jasně říci, že je zde jeden vítěz, se ..
05.11.2017
Volby jsou definitivně za námi, což znamená jediná. Můžeme řešit výsledky, ale jelikož jste na webu, který se věnuje ..
31.10.2017
Kdo miluje rockovou hudbu, nemusí ji nutně poslouchat jenom po internetu, stejně jako nemusí jenom ladit rádio. Stejně jako ..
26.10.2017
Pokud se podíváme do historie tohoto konkrétního kanálu, tak musíme jasně a objektivně říci, že se jedná o druhý ..
24.10.2017
Již se stala poměrně jasnou stálicí na poli televizní zábavy. Řeč je o Tuty TV, která je kanálem, kterýž je ..
22.10.2017
Jak jsme vás již informovali, nebude to jenom veřejnoprávní televize, která se bude primárně snažit o to, aby mohla ..
17.10.2017