Robinsonův ostrov už se natáčí

Nova v letošním roce celkem zabodovala se svou show, která nesa název Robinsonův ostrov. Ta vznikla na základě oblíbeného zahraničního formátu, který sklízí úspěchy všude po světě. A říci musíme, že byl pořad oblíbený i u nás. A to i přesto, že byl vysílán až ve 21:30, což sice je stále hlavní vysílací čas, ale už se jedná o druhé okno. Přesto lidé neváhali a každý konkrétní díl si v průměru pustilo zhruba 600 000 lidí, kteří byli starší patnácti let. Jednalo se tak zhruba o čtvrtinový podíl na trhu.

Nedávno proběhl casting

Pokud se vám první řada líbila, měli jste do nedávna možnost přihlásit se na casting, jelikož jak jsme vás již informovali, Nova se rozhodla pro natočení druhé řady. Casting je už u konce a tak aktuálně jakákoliv možnost přihlášení už není. A že se přihlásilo skutečně hodně lidí, to jasně dokládají prvotní zprávy z televize, které říkají, že přihlášku si podalo zhruba 6 000 lid. Vybrat dva správné týmy tedy nebylo zase až tak jednoduché, ale jelikož už informujeme o tom, že natáčení druhé řady probíhá, je více než jasné, že se to nakonec povedlo.

Kde? Na Filipínách

Pokud vás zajímá i to, kde se celý pořad natáčí, je dané prostředí opět celkem unikátní a pochopitelně také lákavé. Vše probíhá na zcela izolovaném ostrově na Filipínách. Je jasné, že trávit zde dovolenou by bylo rozhodně dokonalé. Pokud jde ale o natáčení reality show Robinsonův ostrov, rozhodně to tak příjemní nebude. Soutěžící budou muset i letos mnoho vydržet, a to ať už jde o počasí, jednotlivé úkoly a jejich plnění, nebo nutnost zvládnout ostatní spoluhráče. Na druhou stranu motivace je celkem zajímavá, jelikož finanční výhra druhé řady této soutěže je příjemných 2,5 milionu korun českých. Je jasné, že pro tyto peníze nejenom cokoliv přežijí, ale pochopitelně pro ně také téměř cokoliv udělají.

Aktuálně v tv světě
Vánoční svátky jsou obvykle spojeny s pohádkami. Pokud pomineme koncept, který má Prima Cool, tak se toho většina ..
21.11.2017
Pokud by měl být sestavený žebříček tuzemských komerčních televizí, je celkem jasné, kdo bude na jeho vrcholu. Půjde ..
16.11.2017
Méně než dva měsíce zbývají do Vánoc. Je tedy jasné, že tuzemské televize budou pomalu ale jistě začínat ..
14.11.2017
HD vysílání se už pomalu ale jistě stává standardem. Pokud jde o běžný volně šiřitelný příjem, tak zde musíme ..
09.11.2017
První řada byla velmi úspěšná, a proto se Česká televize rozhodla, že natočí i řadu druhou. A i o té je možné ..
08.11.2017
I když TV Nova v poslední době přišla s celou řadou kriminálek, je třeba jasně říci, že je zde jeden vítěz, se ..
05.11.2017
Volby jsou definitivně za námi, což znamená jediná. Můžeme řešit výsledky, ale jelikož jste na webu, který se věnuje ..
31.10.2017
Kdo miluje rockovou hudbu, nemusí ji nutně poslouchat jenom po internetu, stejně jako nemusí jenom ladit rádio. Stejně jako ..
26.10.2017
Pokud se podíváme do historie tohoto konkrétního kanálu, tak musíme jasně a objektivně říci, že se jedná o druhý ..
24.10.2017
Již se stala poměrně jasnou stálicí na poli televizní zábavy. Řeč je o Tuty TV, která je kanálem, kterýž je ..
22.10.2017