Snídaně s Novou bude mít další moderátory

Jenom těžko bychom na televizních obrazovkách hledali tak známý a také tak dlouhou dobu vysílaný pořad, než je právě Snídaně s Novou. O tom musíme říci, že se v něm již vystřídalo skutečně velké množství různých moderátorů. A aktuálně vám přinášíme informaci o tom, že se objevuje další dvojice, kterou jste mohli vidět již v pátek minulého týdne, ve své premiéře. O koho se konkrétně jedná? Tou dvojicí, která se vám bude snažit zpříjemnit vaše ráno, není nikdo jiný, než Ema Klementová a Lukáš Maule. Oba se tak zařadí mezi poměrně mladý tým moderátorů, kteří mají za úkol přinášet zajímavé informace, stejně jako diváky bavit.

Co o nich víme?

Zajímá-li vás i to, jaké mají zkušenosti, musíme říci, že daná dvojice je poměrně nesourodá. Lukáš Maule je totiž televizí doslova nepolíbený. Jedná se o sportovce, jehož oblíbeným sportem je karate. Bude se tedy jednat o jeho televizní premiéru a tak se dá očekávat, že jeho začátky nebudou dokonalé. Na druhou stranu už jenom proto, že ho Snídaně s Novou obsadila, je více než jasné, že nějaký potenciál tento člověk rozhodně má.

Ema Klementová naopak žádným nováčkem není. Pokud TV Nova sledujete vcelku pravidelně, potom zcela jistě víte, že se jedná o moderátorku oblíbeného cestovatelského magazínu, který nese název Koření. Je tedy jasné, že se zkušenostmi zde problém nebude. I když formát Snídaně je trochu jiný, jelikož zde se vysílá živě a tak se jakékoliv konkrétní chyby neodpouštějí.

Pravidelní moderátoři

Dle informací se nejedná o žádný záskok ani nic podobného, jelikož se jedná o plnohodnotnou moderátorskou dvojici, se kterou se nyní budeme na obrazovkách Novy pravidelně potkávat. Pokud ji chcete vidět na vlastní oči, není nic jednoduššího, než si naladit televizi v konkrétní dny přesně v 6 hodin ráno – pokud chcete stihnout i první ranní zprávy, tak ještě o 5 minut dříve.

Aktuálně v tv světě
Vánoční svátky jsou obvykle spojeny s pohádkami. Pokud pomineme koncept, který má Prima Cool, tak se toho většina ..
21.11.2017
Pokud by měl být sestavený žebříček tuzemských komerčních televizí, je celkem jasné, kdo bude na jeho vrcholu. Půjde ..
16.11.2017
Méně než dva měsíce zbývají do Vánoc. Je tedy jasné, že tuzemské televize budou pomalu ale jistě začínat ..
14.11.2017
HD vysílání se už pomalu ale jistě stává standardem. Pokud jde o běžný volně šiřitelný příjem, tak zde musíme ..
09.11.2017
První řada byla velmi úspěšná, a proto se Česká televize rozhodla, že natočí i řadu druhou. A i o té je možné ..
08.11.2017
I když TV Nova v poslední době přišla s celou řadou kriminálek, je třeba jasně říci, že je zde jeden vítěz, se ..
05.11.2017
Volby jsou definitivně za námi, což znamená jediná. Můžeme řešit výsledky, ale jelikož jste na webu, který se věnuje ..
31.10.2017
Kdo miluje rockovou hudbu, nemusí ji nutně poslouchat jenom po internetu, stejně jako nemusí jenom ladit rádio. Stejně jako ..
26.10.2017
Pokud se podíváme do historie tohoto konkrétního kanálu, tak musíme jasně a objektivně říci, že se jedná o druhý ..
24.10.2017
Již se stala poměrně jasnou stálicí na poli televizní zábavy. Řeč je o Tuty TV, která je kanálem, kterýž je ..
22.10.2017