T-Mobile plánuje spustit novou televizi

Že se mobilní operátoři angažují i v mnoha jiných oblastech podnikání, to není nic neobvyklého. Ideálním příkladem může být společnost O2, která již poměrně dlouhou dobu provozujme vlastní placenou televizi, kterou mohou využívat téměř všichni v celé zemi. Pozadu však nechce zůstávat ani druhý z největších operátorů, kterým není nikdo jiný, než T-Mobile. Ten má v plánu spustit svou vlastní internetovou televize. Mělo by se tak stát začátkem dubna. Ono konkrétní datum je stanoveno na zajímavé datum, tedy 4.4. Dostupná by měla být v podstatě každému, jehož internetové připojení má minimální rychlost stahování 5 Mbit/s. a to je dnes poměrně běžným standardem jak u bezdrátového, tak i kabelového připojení.

K dispozici budou tři hlavní tarify

Stejně jako je tomu u konkurenčního O2, ani zde nepočítejme s tím, že bychom mohli tuto televizi využívat zcela zdarma. I T-Mobile plánuje její zpoplatnění. Konkrétně to budou hned tři tarify, ze kterých bude možné vybírat. Ty se budou lišit především počtem konkrétních kanálů, které budeme moci využívat. Na nejnižším tarifu, který vyjde na 399 Kč měsíčně, bude k dispozici celkem 70 jednotlivých kanálů. Na nejdražším tarifu jich bude téměř dvojnásobek, tedy konkrétně 130. Tento už bude stát 899 korun měsíčně. Faktem zůstává, že některé kanály budou v HD kvalitě, stejně jako bude dostupná možnost jejich nahrávání, nebo zpětného sledování až dva dny zpátky.

Plánují se i další služby

Samotná televize jako taková ale nebude tou jedinou dostupnou možností, jak sledovat pomocí operátora T-Mobile vybrané pořady. V souvislosti se spuštěním internetové televize plánuje také spuštění videotéky, stejně jako bude možné využít sledování televize v rámci mobilních zařízení. To bude znamenat možnost najít si oblíbený film, přičemž každý v domácnosti bude moci v rámci svého počítače, tabletu, nebo notebooku sledovat přesně to, co bude aktuálně chtít.

Aktuálně v tv světě
Vánoční svátky jsou obvykle spojeny s pohádkami. Pokud pomineme koncept, který má Prima Cool, tak se toho většina ..
21.11.2017
Pokud by měl být sestavený žebříček tuzemských komerčních televizí, je celkem jasné, kdo bude na jeho vrcholu. Půjde ..
16.11.2017
Méně než dva měsíce zbývají do Vánoc. Je tedy jasné, že tuzemské televize budou pomalu ale jistě začínat ..
14.11.2017
HD vysílání se už pomalu ale jistě stává standardem. Pokud jde o běžný volně šiřitelný příjem, tak zde musíme ..
09.11.2017
První řada byla velmi úspěšná, a proto se Česká televize rozhodla, že natočí i řadu druhou. A i o té je možné ..
08.11.2017
I když TV Nova v poslední době přišla s celou řadou kriminálek, je třeba jasně říci, že je zde jeden vítěz, se ..
05.11.2017
Volby jsou definitivně za námi, což znamená jediná. Můžeme řešit výsledky, ale jelikož jste na webu, který se věnuje ..
31.10.2017
Kdo miluje rockovou hudbu, nemusí ji nutně poslouchat jenom po internetu, stejně jako nemusí jenom ladit rádio. Stejně jako ..
26.10.2017
Pokud se podíváme do historie tohoto konkrétního kanálu, tak musíme jasně a objektivně říci, že se jedná o druhý ..
24.10.2017
Již se stala poměrně jasnou stálicí na poli televizní zábavy. Řeč je o Tuty TV, která je kanálem, kterýž je ..
22.10.2017