TV Nova chystá nový diskusní pořad

V minulosti už TV Nova jasně ohlásila, že chce výrazně směřovat také do oblasti zpravodajství. A to nejenom tak, že od svého začátku výrazně rozšířila množství zpravodajských relací. Aktuálně totiž zveřejnila informaci, že chystá zcela nový pořad, který ponese název Váš hejtman. Jak už napovídá sám název, bude se jednat o diskusní pořad, kde se v rámci debaty budete moci jako diváci seznámit s hejtmanem vždy konkrétního kraje. A jelikož je krajů celkem 14, je samozřejmě jasné, že v plánu bude hned 14 jednotlivých pořadů. Roli moderátorky se zhostí Markéta Fialová. Ta není na Nově rozhodně žádným nováčkem, a to proto, že jsme ji mohli v minulosti vídat už v pořadu Střepiny, a ještě dříve i v hlavních zprávách, tedy v televizních novinách.

Každý pátek v 17:30

Daný diskusní pořad budete moci sledovat každý pátek po celé prázdniny, a to v 17:30. Zde musíme říci, že k vidění bude jenom online, jelikož zařazení do hlavního vysílacího kanálu nova zatím neplánuje. Tento pořad tak doplní aktuálně současný internetový pořad s názvem Vaše téma. Ten bude po prázdninový čas omezený pouze na jeden den v týdnu, a jelikož Nova nechce diváky ochudit o zajímavé informace, plánuje právě vysílání Váš hejtman.

Diváci budou v hlavní roli

Zajímavostí pořadu je určitě i to, že vysílán nebude z žádného studia, ale bude se natáčet a ihned v reálném čase vysílat přímo z kanceláří jednotlivých hejtmanů. Samozřejmě hlavní slovo nebude mít jenom moderátorka, ale dostanou ho také diváci. Ty budou moci jak před pořadem, tak i během něho prostřednictvím internetu klást případné otázky, na které bude konkrétní hejtman odpovídat. A jelikož z každého kraje se bude vždy účastnit daného vysílacího dílu jenom jeden, je to ideální šance zjistit, jak to vypadá právě s vaším krajem, kde žijete. A to samozřejmě z úst nejpovolanější osoby.

Aktuálně v tv světě
Pokud by měl být sestavený žebříček tuzemských komerčních televizí, je celkem jasné, kdo bude na jeho vrcholu. Půjde ..
16.11.2017
Méně než dva měsíce zbývají do Vánoc. Je tedy jasné, že tuzemské televize budou pomalu ale jistě začínat ..
14.11.2017
HD vysílání se už pomalu ale jistě stává standardem. Pokud jde o běžný volně šiřitelný příjem, tak zde musíme ..
09.11.2017
První řada byla velmi úspěšná, a proto se Česká televize rozhodla, že natočí i řadu druhou. A i o té je možné ..
08.11.2017
I když TV Nova v poslední době přišla s celou řadou kriminálek, je třeba jasně říci, že je zde jeden vítěz, se ..
05.11.2017
Volby jsou definitivně za námi, což znamená jediná. Můžeme řešit výsledky, ale jelikož jste na webu, který se věnuje ..
31.10.2017
Kdo miluje rockovou hudbu, nemusí ji nutně poslouchat jenom po internetu, stejně jako nemusí jenom ladit rádio. Stejně jako ..
26.10.2017
Pokud se podíváme do historie tohoto konkrétního kanálu, tak musíme jasně a objektivně říci, že se jedná o druhý ..
24.10.2017
Již se stala poměrně jasnou stálicí na poli televizní zábavy. Řeč je o Tuty TV, která je kanálem, kterýž je ..
22.10.2017
Jak jsme vás již informovali, nebude to jenom veřejnoprávní televize, která se bude primárně snažit o to, aby mohla ..
17.10.2017