TV Prima plánuje řadu nových eventů

Není to zase až tak dávno, kdy se na TV Prima spustil projekt, který měl za cíl přiblížit běžné zpravodajství lidem. Tato akce byla spojena s tím, že se celý štáb vydal do velkých měst, kde večer, ve vysílacím čase zpráv proběhlo i jejich natáčení. A to za přítomnosti živého publika. A jelikož měla tato akce velký úspěch, je TV Prima rozhodnuta jít do několika dalších projektů. A ty mohou být zaměřeny jak stejným směrem, tak mohou být spojeny i s pořádáním zajímavých akcí pro klienty. V tomto segmentu již velmi živě podnikají rádia, ale televize se zatím do dané oblasti pomalu chystají. TV Prima je tak prvním průkopníkem této cesty.

Chystá se akce s youtubery

Youtube je mocným kanálem, který dne stále více láká nejenom ty, kteří vytvářejí zajímavý obsah, ale láká stále více také ty, kteří daný obsah sledují. I to je jeden z hlavních důvodů, proč má Prima v plánu spojit se právě s youtubery a vymyslet zajímavou show, která by měla za cíl především přitáhnout lidi. Důvodem není jenom to, že se lidé pobaví, ale důvodem jsou i marketingové důsledky, stejně jako možnost vydělat nějakou tu korunu.

Podobným směrem se mají ubírat také čistě soukromé eventy, které už nebudou zaměřeny na širokou veřejnost, ale budou spojeny spíše s podnikatelským segmentem, v rámci kterého může Prima sestavit i celkem zajímavý program pro jednotlivé zaměstnance.

Láká také kino

Opomíjet nesmíme ani další vcelku zajímavý projekt, který je spojený s televizním kanálem Prima Max. Právě ten se rozhodl nalákat filmové fanoušky na jedinečné kino, které bude postaveno na střechách různých obchodních center po celé republice. Promítat se budou různé české filmy a hlavním pozitivem rozhodně zůstává to, že vstup do daného improvizovaného letního kina bude pro zájemce zcela zdarma. Start je plánován vždy na devátou hodinu.

Aktuálně v tv světě
Pokud by měl být sestavený žebříček tuzemských komerčních televizí, je celkem jasné, kdo bude na jeho vrcholu. Půjde ..
16.11.2017
Méně než dva měsíce zbývají do Vánoc. Je tedy jasné, že tuzemské televize budou pomalu ale jistě začínat ..
14.11.2017
HD vysílání se už pomalu ale jistě stává standardem. Pokud jde o běžný volně šiřitelný příjem, tak zde musíme ..
09.11.2017
První řada byla velmi úspěšná, a proto se Česká televize rozhodla, že natočí i řadu druhou. A i o té je možné ..
08.11.2017
I když TV Nova v poslední době přišla s celou řadou kriminálek, je třeba jasně říci, že je zde jeden vítěz, se ..
05.11.2017
Volby jsou definitivně za námi, což znamená jediná. Můžeme řešit výsledky, ale jelikož jste na webu, který se věnuje ..
31.10.2017
Kdo miluje rockovou hudbu, nemusí ji nutně poslouchat jenom po internetu, stejně jako nemusí jenom ladit rádio. Stejně jako ..
26.10.2017
Pokud se podíváme do historie tohoto konkrétního kanálu, tak musíme jasně a objektivně říci, že se jedná o druhý ..
24.10.2017
Již se stala poměrně jasnou stálicí na poli televizní zábavy. Řeč je o Tuty TV, která je kanálem, kterýž je ..
22.10.2017
Jak jsme vás již informovali, nebude to jenom veřejnoprávní televize, která se bude primárně snažit o to, aby mohla ..
17.10.2017