Tvoje tvář má známý hlas na jaře dominovala

Jenom těžko se v oblasti televizní zábavy podaří to, co se podařilo na TV nova se soutěží Tvoje tvář má známý hlas. Jednalo se o výrazný nárůst sledovanosti oproti průměrnému počtu divák. Jelikož show již skončila, můžeme se podívat na průměrné výsledky. O těch můžeme říci, že na každý díl se v průměru dívalo 1,5 milionu diváků, což je zaručeně velkým úspěchem. Z hlediska neúspěšnějšího dílu musíme říci, že ten sledovalo 1,8 milionu diváků. Je tedy jasně patrné, že si daná show držela svou sledovanost v podstatě na stabilních hodnotách. K tomu jistě přispívalo i to, jak byly zařazovány jednotlivé díly. Jeden víkend totiž zůstal prázdný, jelikož to stál proti pořadu Tvoje tvář má známý hlas hokejový zápas, a tak Nova raději ustoupila.

O co v soutěží jde?

Jako naši čtenáři jistě show Tvoje tvář má známý hlas znáte. Pokud ne, je její koncept v podstatě jednoduchý. Tuzemští soutěžící z řad zpěváků a bavičů dostanou za úkol napodobit někoho z naší, i světové pěvecké scény. O tom, zda se jim to povede, následně rozhodne porota. Úspěch daný koncept soutěže není jenom u nás, ale je také v zahraničí. Právě zde tato soutěž vznikla, a to pod názvem Your Face Sounds Familiar. Na danou verzi si koupila práva TV Nova, která tak mohla oficiálně natočit i verzi lokálního charakteru.

V plánu je i druhá řada

Byl to právě doslova nevídaný úspěch, který znamenal, že už v době vysílání první řady se mluvilo o tom, že bude rozhodně natočena i řada druhá. A konkrétní informace už jsou poměrně dobře známé. Pokud máme být konkrétní, tak aktuálně již probíhají první přípravy. Oficiální uvedení by mělo proběhnout už na podzim letošního roku. Stačí tedy počkat zhruba dva měsíce a zajímavé výkony soutěžících budou opět k vidění. A i zde se dá předpokládat, že sledovanost bude opět patřit mezi jednu z nejvyšších v daném vysílacím čase.

Aktuálně v tv světě
Pokud by měl být sestavený žebříček tuzemských komerčních televizí, je celkem jasné, kdo bude na jeho vrcholu. Půjde ..
16.11.2017
Méně než dva měsíce zbývají do Vánoc. Je tedy jasné, že tuzemské televize budou pomalu ale jistě začínat ..
14.11.2017
HD vysílání se už pomalu ale jistě stává standardem. Pokud jde o běžný volně šiřitelný příjem, tak zde musíme ..
09.11.2017
První řada byla velmi úspěšná, a proto se Česká televize rozhodla, že natočí i řadu druhou. A i o té je možné ..
08.11.2017
I když TV Nova v poslední době přišla s celou řadou kriminálek, je třeba jasně říci, že je zde jeden vítěz, se ..
05.11.2017
Volby jsou definitivně za námi, což znamená jediná. Můžeme řešit výsledky, ale jelikož jste na webu, který se věnuje ..
31.10.2017
Kdo miluje rockovou hudbu, nemusí ji nutně poslouchat jenom po internetu, stejně jako nemusí jenom ladit rádio. Stejně jako ..
26.10.2017
Pokud se podíváme do historie tohoto konkrétního kanálu, tak musíme jasně a objektivně říci, že se jedná o druhý ..
24.10.2017
Již se stala poměrně jasnou stálicí na poli televizní zábavy. Řeč je o Tuty TV, která je kanálem, kterýž je ..
22.10.2017
Jak jsme vás již informovali, nebude to jenom veřejnoprávní televize, která se bude primárně snažit o to, aby mohla ..
17.10.2017