Zprávy na FTV Prima se mění, moderátor měl nehodu

V hlavní zpravodajské relaci FTV Prima došlo k nečekané změně. Jeden z moderátorů Tomáš Hauptvogel měl nehodu na své motorce a nyní je v nemocnici. Nikdo neví, na jak dlouho je vyřazen z pracovního procesu, a proto ho zatím nahradil jiný jeho kolega.
Diváci FTV Prima byli zvyklí vídat Tomáše Hauptvogela po boku Terezie Kašparovské, s níž tvořil stálou moderátorskou dvojici. Ta nyní do zpravodajského studia usedá spolu s Pavlem Štruncem, který byl až dosud výhradně parlamentním zpravodajem FTV Prima. Změna by měla být pouze dočasná a až se Hauptvogel uzdraví, měl by se vrátit. Nikdo ale o jeho zdravotním stavu nic podrobného neví a ani vedení FTV Prima bližší informace na přání Hauptvogelovy rodiny nesděluje.
Osudná motorka
Jakmile se na jaře udělá hezky, na silnicích se objeví desítky a stovky milovníků motorek, kteří se svými stroji nejen leckdy riskují, ale i když ne, jsou velmi ohrožení. Stačí malá nepozornost ze strany motorkáře nebo řidiče a smrtelná nehoda je na světě. To se nyní stalo i Hauptvogelovi, který se také nechal zlákat krásným počasím a vyrazil si na svém silném stroji. Podle oficiálních informací mu ale jeden z řidičů nedal přednost a srazil ho. Hauptvogel skončil v nemocnici a zatím nejsou žádné informace o tom, co vše se mu stalo a na jak dlouho bude upoután na nemocniční lůžko.
Z rádia do Primy
Moderátor přitom není televizním divákům úplně neznámý. A možná si ho pamatují i rozhlasoví posluchači. Tento rodák z Ústí nad Labem totiž začínal za moderátorským pultem rádia Contact. Pak se sice na krátký čas nechal zlákat svou druhou vášní, sportem, který i vystudoval, ale brzy se začal objevovat na obrazovkách TV Nova jako krajský reportér. A protože se ukázal jako nadějný mladý novinář, začal stoupat, až se postupně dopracoval do zpravodajství FTV Prima, kde začal pracovat jako moderátor hlavních zpráv. Co s ním bude dál, je ve hvězdách.

Aktuálně v tv světě
Detektivky jasně vedou a jasně táhnou. To Česká televize ví a tak se tímto tématem zabývá stále více. co aktuálně ..
23.11.2017
Vánoční svátky jsou obvykle spojeny s pohádkami. Pokud pomineme koncept, který má Prima Cool, tak se toho většina ..
21.11.2017
Pokud by měl být sestavený žebříček tuzemských komerčních televizí, je celkem jasné, kdo bude na jeho vrcholu. Půjde ..
16.11.2017
Méně než dva měsíce zbývají do Vánoc. Je tedy jasné, že tuzemské televize budou pomalu ale jistě začínat ..
14.11.2017
HD vysílání se už pomalu ale jistě stává standardem. Pokud jde o běžný volně šiřitelný příjem, tak zde musíme ..
09.11.2017
První řada byla velmi úspěšná, a proto se Česká televize rozhodla, že natočí i řadu druhou. A i o té je možné ..
08.11.2017
I když TV Nova v poslední době přišla s celou řadou kriminálek, je třeba jasně říci, že je zde jeden vítěz, se ..
05.11.2017
Volby jsou definitivně za námi, což znamená jediná. Můžeme řešit výsledky, ale jelikož jste na webu, který se věnuje ..
31.10.2017
Kdo miluje rockovou hudbu, nemusí ji nutně poslouchat jenom po internetu, stejně jako nemusí jenom ladit rádio. Stejně jako ..
26.10.2017
Pokud se podíváme do historie tohoto konkrétního kanálu, tak musíme jasně a objektivně říci, že se jedná o druhý ..
24.10.2017