Kde sledovat olympiádu? Podívejte se s námi

Už se to nezadržitelně blíží. A co konkrétně? Samozřejmě známý sportovní svátek, kterým jsou olympijské hry. Je jasné, že většina lidí se přímo na dějiště nedostane a tak budou odkázáni na sledování olympijských her na televizních obrazovkách. A kde konkrétně bude možné olympiádu sledovat? Podívejte se s námi.

Česká televize

Veřejnoprávní televize, známá pod označením Česká televize má k dispozici čtveřici kanálů. Je tedy jasné, že se bude moci olympiádě věnovat celkem dost. Jako hlavní bude pochopitelně dominovat kanál sportovní, s názvem ČT4. Veřejnoprávní televize však má k dispozici také okrajová kanál ČT2, na kterém bude možné olympijské hry také naladit. Lákadlem není jenom pokrytí televizním signálem, ale hlavně to, že ten bude možné bez problémů naladit zdarma.

Placené sportovní kanály

Druhá možnost, která se pro sledování olympijských her nabízí, jsou placené sportovní kanály. Aby bylo možné je naladit, je třeba využívat satelitní, kabelovou, nebo například i internetovou televizi. Zde si následně vyberete některý ze sportovních balíčků nebo kanálů. Dobré je počítat s tím, že ceny jsou různé a pohybovat se mohou od několika stovek korun měsíčně výše. Ne každému se proto kvůli necelým třem týdnům může vyplatit. To už je lepší vyrazit do oblíbené hospůdky nebo oblíbeného baru.

Sledujte zimní olympijské hry 2018 u nás

Nemusí to být nutně jenom klasická televize, kde budete olympijské hry sledovat. Zkuste i náš web, kde máme k dispozici řadu sportovních kanálů, které nabízejí bezplatné vysílání. Proč to právě v souvislosti s letošní olympiádou bude ta pravá volba? Odpověď je celkem jasná. Je to díky tomu, že vzhledem k časovému posunu mohou být některé disciplíny vysílány už během dopoledne. Je tedy dobré zajistit si možnost sledování jednoduše přes internet. Třeba pomocí počítače, tabletu, ale i chytrého mobilního telefonu.

Aktuálně v tv světě
Novinky z české seriálové scény, Rapl 2 a Most!, ovládly pondělní večer v českých domácnostech. Oba dokázaly u ..
20.01.2019
Nova ve středu 9. ledna vsadila na své stálice, které v divácké oblibě dlouhodobě bodují. Výměna manželek už ..
16.01.2019
Pořad Otázky Václava Moravce se po více než třech letech vrací na místo, kde před 15 lety začínal. Od neděle 6. ledna ..
12.01.2019
Už jsme vás informovali o tom, že na TV Nova se opět uskuteční pěvecká soutěž s názvem TheVoice. Na rozdíl od řady ..
06.01.2019
Je tu rok 2019 a tak se můžeme ohlédnout za tím předchozím. A to pochopitelně z toho pohledu, jak se jednotlivým ..
04.01.2019

Zima ještě ani pořádně nezačala, nicméně nám televize Nova už oznámila připravované novinky ..

23.12.2018

Letošní řada StarDance diváky doslova přitáhla k televizním obrazovkám. Za úspěchem stojí bezesporu ..

19.12.2018
Óčko se nyní na televizních obrazovkách vyskytuje ve třech podobách. Stanice O nabízí svým divákům Óčko, Óčko Gold ..
16.12.2018
Na jaře 2019 se do vysílacího programu televize Nova vrací divácky oblíbená soutěž MasterChef Česko. Po dvouleté odmlce ..
13.12.2018
Už v první polovině listopadu se dostala mezi veřejnost informace o plánovaném spojení tří úspěšných magazínů o ..
09.12.2018