Kde sledovat olympiádu? Podívejte se s námi

Už se to nezadržitelně blíží. A co konkrétně? Samozřejmě známý sportovní svátek, kterým jsou olympijské hry. Je jasné, že většina lidí se přímo na dějiště nedostane a tak budou odkázáni na sledování olympijských her na televizních obrazovkách. A kde konkrétně bude možné olympiádu sledovat? Podívejte se s námi.

Česká televize

Veřejnoprávní televize, známá pod označením Česká televize má k dispozici čtveřici kanálů. Je tedy jasné, že se bude moci olympiádě věnovat celkem dost. Jako hlavní bude pochopitelně dominovat kanál sportovní, s názvem ČT4. Veřejnoprávní televize však má k dispozici také okrajová kanál ČT2, na kterém bude možné olympijské hry také naladit. Lákadlem není jenom pokrytí televizním signálem, ale hlavně to, že ten bude možné bez problémů naladit zdarma.

Placené sportovní kanály

Druhá možnost, která se pro sledování olympijských her nabízí, jsou placené sportovní kanály. Aby bylo možné je naladit, je třeba využívat satelitní, kabelovou, nebo například i internetovou televizi. Zde si následně vyberete některý ze sportovních balíčků nebo kanálů. Dobré je počítat s tím, že ceny jsou různé a pohybovat se mohou od několika stovek korun měsíčně výše. Ne každému se proto kvůli necelým třem týdnům může vyplatit. To už je lepší vyrazit do oblíbené hospůdky nebo oblíbeného baru.

Sledujte zimní olympijské hry 2018 u nás

Nemusí to být nutně jenom klasická televize, kde budete olympijské hry sledovat. Zkuste i náš web, kde máme k dispozici řadu sportovních kanálů, které nabízejí bezplatné vysílání. Proč to právě v souvislosti s letošní olympiádou bude ta pravá volba? Odpověď je celkem jasná. Je to díky tomu, že vzhledem k časovému posunu mohou být některé disciplíny vysílány už během dopoledne. Je tedy dobré zajistit si možnost sledování jednoduše přes internet. Třeba pomocí počítače, tabletu, ale i chytrého mobilního telefonu.

Aktuálně v tv světě
Výročí 100 let republiky nechává celkem chladné většinu komerčních televizí. Dost možná zařadí něco tematicky ..
18.10.2018
Poměrně unikátní novinka z dílny TV Prima odstartovala. O pořadu jste mohli slyšet již v minulosti, jelikož televize ..
14.10.2018
Různé historické dokumenty jsou na televizních obrazovkách celkem populární. A to stejné můžeme říci i  reality show. ..
11.10.2018
Zpravodajská relace na TV Prima se poměrně nedávno změnila. A to jak s ohledem na celkový vysílací čas, tak i s ohledem ..
07.10.2018
Televize přináší do naších domácností hlavně zábavu. Ostatně to je jasně vidět na skladbě pořadů, stejně jako je ..
03.10.2018
Jsou nové pořady, které musí Prima pro malý úspěch stáhnout – show 1 proti všem, stejně jako jsou pořady, se kterými ..
30.09.2018
Velká propagace, velká lákadla, velká osobnostní jména. Toto všechno lze spojovat se show 1 proti všem, kterou začala ..
27.09.2018
Rozhodně se nejedná o nijak velký televizní kanál. Na obrazovkách ho lze vždy brát skutečně jenom jako kanál okrajový. ..
26.09.2018
Už v minulých řadách bylo jasné, že pokud jde o show Tvoje tvář má známý hlas, se kterou přichází TV Nova, tak jde ..
23.09.2018
Novinky, které po letní pauze přinášejí televize do svého vysílání, jsou ve většině případů spojeny s tím, že ..
18.09.2018